Hakkımızda

1992 Yılında Erol SEZER ve oğulları (Ceylan SEZER ve Cem SEZER) adına kurulmuş olup; Eskişehir' imizin çeşitli bölgelerinde Yap-Sat türü inşaat yapmaktadır.

1992 senesinden günümüze Eskişehir'in güzide semtlerinde, Eskişehir'e ve Eskişehirlilere yakışan projelere imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sezerler İnşaat kurulduğu günden günümüze onlarca başarılı projeye imza atmıştır. Çağdaş teknolojiyi, kaliteli ve yaşanılabilir mekanlarla buluşturuyoruz. Deneyimli insan gücümüz ile dünya standartlarına uygun, kaliteli ve üstün hizmet anlayışımızı her projemizde kullanıyoruz.

Proje aşamasından anahtar teslimine kadar uzanan bu sürecin her aşamasında, standartlarımızın üzerinde, sektörümüze öncülük edebilecek kalite anlayışını benimsiyoruz. Bizlerden ev, işyeri sahibi olan değerli müşterimizin güvenilir yaşam ortamlarınnı hazır etmek en büyük sermayemizdir.

Profesyonellik, dürüstlük ve etik anlayış şirketimizin temel prensiplerini oluşturur ve tüm insan gücümüz sürekli gelişme bilinci içerisinde, her bir projeye değer katan emeklerini sunarlar.

Projelerimizin ruhsat tarihleri ile iskan alınma tarihleri göz önüne alındığında, tüm projelerimizi zamanından önce müşterilerimize teslim etmekteyiz.